Pokaż skamera #5 – Skrypty na ruletkę

Dzisiaj zajmiemy się skamem tak oczywistym, że aż ciężko uwierzyć że ktokolwiek się na niego nabiera. Ale niestety, niewiedza, a czasami chęć łatwego zarobku nakłada nam na oczy klapki.

Na czym polega skam? Złodziej oferuje Wam skrypt który „przewiduje” jaki będzie następny kolor. Od razu Was uświadomię – coś takiego jest absolutnie niemożliwe. Obecnie wszystkie popularne ruletki są w pełni losowe, ich losowania są zahashowane i niemożliwe do odczytania dla użytkownika.
Nawet admin nie może wpłynąć na wynik kolejnych losowań, chociaż wie on jaki kolor wypadnie w następnym losowaniu to nie może go zmienić choćby bardzo chciał. Skąd wie? Ano stąd, że większość losowań generowana jest na setki wprzód i potem tylko odtwarzane są rezultaty. Ale to tylko w ramach ciekawostki, a teraz wracamy do tematu.

Złodziej będzie Was mamił, że sam nie może grać wielkimi kwotami bo by dostał bana na ruletce, że dlatego potrzebuje wspólników. Czasami też zaproponuje, że poda następny zwycięski kolor – ma prawie 50% szansy że trafi i zdobędzie zaufanie potencjalnej ofiary, ale to tylko szczęście, nie „skrypt” także nie dajcie się na to nabrać.

Co się stanie jak jednak skusicie się na skrypt? W momencie uruchomienia wszystkie Wasze środki zostaną przesłane na konto złodzieja. Koniec. Zostajecie z niczym.

Poniżej przedstawiam jednego z cwaniaków działających w ten sposób, oraz rozmowę jaką przeprowadził z jednym z moich znajomych, który udawał nieświadomą ofiarę.

Podobało się? Jeżeli tak, więcej wpisów z tego cyklu znajdziesz TUTAJ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter