POKAŻ SKAMERA #7 POMAGAMY CZYTELNIKOWI ODZYSKAĆ SKINY

Nie tylko pokazujemy Wam jak uniknąć oskamowania, ale także staramy się pomóc, jeżeli już komuś z Was zdarzyło się coś nieprzyjemnego.
Tak właśnie stało się parę dni temu, kiedy na skrzynkę na naszym fanpage dostarczona została wiadomość od widza, który trzeba wprost powiedzieć wykazał się sporą naiwnością i został okradziony:

Naiwność można wybaczyć, młodość rządzi się swoimi prawami przez co popełnia się takie błędy. Nie można za to wybaczyć kradzieży więc wkroczyliśmy do akcji, wysłaliśmy do skamera wiadomość na profilu steam (którą niestety usunął, a nie zrobiliśmy wcześniej zrzutu ekranu) z prostym przekazem. Do wyznaczonej godziny skiny wracają do prawowitego właściciela, albo troszkę namieszamy mu w życiu. Tak się składa, że jesteśmy całkiem dobrzy w namierzaniu ludzi i potrafimy uprzykrzyć takiej osobie życie nie tylko na drodze prawnej. Złodziej oczywiście zareagował zgodnie z przypuszczeniami. To nie on, on nic nie wie itd. Na takich metoda jest tylko jedna, zero negocjacji, zero gadania bzdur, spełniasz nasze warunki, albo my robimy swoje. Tak oto wyglądała rozmowa:

Nie komentowałem już jego kłamstw, czy wzmianki o tym, że on też nienawidzi złodziejstwa. Szkoda na to czasu, cel został osiągnięty, skin odzyskany, a gość dodatkowo zostanie umieszczony na stronie i już zawsze będzie miał łatkę złodzieja.
Nasz czytelnik chyba nie spodziewał się takiego obrotu spraw:

Pouczyliśmy go jeszcze, kolega obiecał być ostrożniejszy i cała historia zakończyła się szczęśliwie. Przedmiot, mimo że nie był specjalnie wartościowy (AK Redline FT – ok. 6 euro na markecie steam), dla młodego czytelnika z pewnością był ważną częścią jego ekwipunku i cieszymy się, że będzie mógł się nim dalej cieszyć. Jako ciekawostkę dodam, że skamer w międzyczasie dokupił do niego nametaga, więc kolega wyszedł nawet na plus, choć nie był to zysk porównywalny z oferowaną przez złodzieja kosą 😉

Także jak zawsze przypominamy, zachowajcie ostrożność. Nikt dla Was nic nie zarobi nie mając w tym żadnego zysku. Świat tak nie działa, a widzicie, że skamerzy polują nie tylko na bardzo drogie skiny. Zawsze zachowajcie czujność! A gdyby już cokolwiek się stało – napiszcie, postaramy się Wam pomóc!

Na koniec jeszcze profil oszusta:

STEAMREP

Podobało się? Jeżeli tak, więcej wpisów z tego cyklu znajdziesz TUTAJ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter